bb0a60d4a2d07b16 У пошуках гарного домену та хостингу

У пошуках гарного домену та хостингу

Будь-який бізнес починається з ідеї. Далі вона представляється у вигляді інтернет-проекту, щоб завдяки зрозумілому інтерфейсу сайту користувачі могли знаходити і купувати те, що їм хотілося б. Однак це ще не все. Щоб цей сайт швидше запам’ятовувався, йому потрібно звучне і виразне ім’я – адреса, за якою користувачі будуть його знаходити. Ну а для того, щоб сайт постійно був онлайн, йому знадобиться надійний і стабільний хостинг.

Шукаємо домен

Вибір доменного імені – найважливіший етап запуску будь-якого онлайн-проекту. Гарне ім’я має відображати сферу діяльності, але при цьому бути досить лаконічним. Реєструвати його в українській зоні або ж скористатися доменом міжнародного рівня – це рішення базується на розумінні сфери впливу, а точніше – на тому, яких користувачів ви хочете залучати.

Якщо ви бажаєте залучити українську аудиторію, ви можете зареєструвати ім’я в .UA, COM.UA або .УКР. Так ви відразу ж визначте, що даний інтернет-проект працює тільки на вітчизняного споживача. При цьому пам’ятайте, що для реєстрації в зоні .UA вам знадобиться надати свідоцтво про реєстрацію торгової марки.

Якщо вас цікавить міжнародне ім’я в популярній зоні, для цих цілей найкращим чином підійде зона .COM або .NET. Однак в цьому випадку варто пам’ятати про переповненість цих зон – знайти в них гарне ім’я сьогодні досить непросто.

Для того, щоб відразу ж окреслити сферу діяльності, ви можете зареєструвати ім’я в одній з New gTLD зон. Тут ви знайдете такі домени, як. PHOTOS, .PUB, .BIKE, .VOYAGE, .EDUCATION і багато інших. Однак тут варто пам’ятати, що ціна реєстрації домена в одній з цих зон може істотно відрізнятися від ціни, наприклад, в одній з вітчизняних.

Вибравши домен, не забувайте, що його потрібно продовжувати. Якщо ви зареєстрували його на рік – рівно через рік вам потрібно буде подбати про оплату за його продовження. В іншому випадку ви його втратите і, якщо його зареєструє хтось інший, сума такого викупу може дуже сильно вдарити по вашій кишені.

Вибираємо хостинг

Щоб визначитися з хостингом, потрібно орієнтуватися на цілі, для яких ви запускаєте ваш проект. Зокрема, для молодого бізнес-проекту добре підійде хостинг на SSD-дисках. З його допомогою, на відміну від сайту на звичайному хостингу, ваш сайт буде працювати швидше в п’ять разів.

При виборі хостинг-провайдера завжди звертайте увагу на можливість протестувати послугу, а також на наявність цілодобової техпідтримки. Можливо вночі вам вона і не знадобиться, але добре, коли до фахівців можна буде звертатися цілодобово.

Читайте также: