bb0a60d4a2d07b16 Який хостинг-сервіс краще підійде великим інтернет-ресурсам?

Який хостинг-сервіс краще підійде великим інтернет-ресурсам?

На сьогоднішній день веб-присутність відіграє важливу роль для будь-якого бізнесу. Кількість інтернет-користувачів стрімко зростає. Згідно зі статистикою, на початку 2016 року 62% дорослого населення України користувалися інтернетом, і з кожним роком ця цифра збільшується. Таким чином, якщо у вас немає веб-сайту, то, очевидно, ви можете втратити ряд переваг у вигляді нових клієнтів і продажів. Адже набагато зручніше просто відкрити веб-сайт і замовити якусь послугу чи купити потрібну річ, при цьому не виходячи із власної квартири – всього пару кліків і готово. 

Важливим в цьому питанні буде і хостинг, оскільки працездатність ресурсу безпосередньо залежить від цієї послуги. Якщо ваш сайт користувачі з легкістю можуть переглядати і завантажувати, то у вас буде більше шансів на те, що вони не залишать його в пошуках інших джерел інформації. Звичайно, якщо ви тільки починаєте свій бізнес в мережі, то варіант з віртуальним хостингом в Україні або послугою VDS може бути більш підходящим. Однак для проектів, які швидко розвиваються, сайтам з великим трафіком і вимогами до ресурсів найкраще підійде такий варіант, як виділений сервер.

Виділений сервер (Dedicated Server) – хостинг-послуга, яка дозволяє користувачам орендувати цілі виділені сервери. Це повноцінні фізичні машини обраної конфігурації, на яких ви зможете розміщувати свої проекти і в ході своєї діяльності робити з ними все, що забажаєте. Однією з основних переваг виділених серверів є можливість налаштовувати їх під свій ресурс, так що тут всі рішення будете приймати тільки ви і діяти можна на власний розсуд.

Що ще характерно для Dedicated Server?

– Ця послуга не полягає в розділенні ресурсів фізичної машини між іншими користувачами, як, наприклад, з shared-хостингом. Таким чином, ви не будете відчувати на собі уповільнення трафіку з вини «сусідів» – виділені сервери надають вам можливість використовувати всі їхні ресурси, пропускну здатність і пам’ять виключно для себе.

– Виділені сервери – це більше контролю та гнучкості в налаштуваннях. Ви зможете налаштувати програмні компоненти так, щоб вони відповідали потребам ваших додатків, а також проводити необхідні налаштування щодо поліпшення ефективності роботи сервера.

– Велика перевага виділеного сервера полягає в тому, що ви отримуєте високий рівень безпеки. Вам не потрібно турбуватися про інших користувачів, їх поведінку або того, що з ними відбувається (наприклад, DDoS-атака сусідського проекту) – тут у вас буде повна автономність.

– Неподільність хостинг-середовища – це ще і максимум продуктивності, а чим краще продуктивність, тим більше задоволених клієнтів і доходів.

Таким чином, якщо вашому проекту потрібна надійність, безпека і можливість повного апаратного і програмного контролю, тоді вам за виділеним сервером.

доработана веб-мастером

Читайте также: