bb0a60d4a2d07b16 Зимові тури для школярів у країни Європи від туроператора «Сант Валентин» — 3 різновиди програм відпочинку

Зимові тури для школярів у країни Європи від туроператора «Сант Валентин» — 3 різновиди програм відпочинку

Взимку все навколо перетворюється на казку, панує атмосфера свята та чудес. Саме тому багато хто вважає за краще подорожувати в цей час, адже побувати в містах з гарною ілюмінацією та різдвяними ярмарками цікаво та корисно. Через новорічні традиції можна дізнатися більше про культуру чужої країни та провести паралель із рідними звичаями.

Особливо цікавими будуть тури для школярів за кордон. Зимові канікули — найкращий час для подорожей, а тому батькам слід звернути увагу на програми поїздок до Європи. Дитині буде корисно побувати далеко від дому, адже так вона навчиться самостійності, набуде нових знайомств і просто зможе добре відпочити на канікулах.

Поїздки до європейських міст пропонує туристичне агентство «Сант Валентин». Тут на вас чекають прийнятні за ціною та унікальні зимові тури для дітей різних типів. Можна вибрати мовні табори, де школярі підтягнуть рівень англійської, німецької та інших іноземних. Є також екскурсійні пропозиції на автобусі та варіанти з авіаперельотами.

Декілька видів поїздок за кордон на зимові канікули для дітей

На сайті туроператора на вас чекає величезна кількість різноманітних програм відпочинку як за кордоном, так і Україною. Якщо вас цікавлять саме європейські тури, дітям можуть сподобатися такі варіанти:

  • Угорщина. Країна розташована недалеко від України, але має культуру вкрай несхожу на нашу. Це можливість для юних мандрівників поринути у величну архітектуру старих міст, відпочити у спа-комплексі та насолодитися угорськими краєвидами.
тури для школярів за кордон від santvalentin.com.ua/uk
  • Австрія. Тут діти зможуть не лише побачити безліч культурних та історичних пам’яток, а й покращити німецьку. Школярі відвідають столицю країни та головні міста: Зальцбург та Інсбрук. Тур триває сім днів і включає екскурсії містами, відвідання віденської опери, всесвітньо відомих палаців та інших визначних пам’яток.
  • Польща. Юним любителям активного відпочинку та спорту пропонуємо зимовий табір у гірськолижному курорті Закопане, що в Польщі. Крім катання на лижах та інших активностей, на дітей чекають цікаві екскурсії по Кракову та вільний час в аквапарку.

Завітайте на інтернет-сторінку компанії «Сант Валентин» та підберіть шкільний тур у зимовий час країнами Європи. Радимо вибирати програму поїздки разом із дітьми, щоб подорож, насамперед, сподобалася їм. Окрім запропонованих країн, можна замовити тур Францією, Англією, Голландією, Німеччиною, Туреччиною та іншими регіонами. Дозвольте дитині побачити цей великий та прекрасний світ.

Читайте также: